Ze začátku byla myšlenka, vyrobit si produkt, který by mi dodal potřebnou energii ve sportovních aktivitách. Jelikož od roku 2011 jsem začal aktivně běhat různé závody, tak jsem se v průběhu několika let rozhodl vytvořit tyhlé tyčky. Dlouhý čas jsem trávil nad tím, jak vše zkombinovat a v jakém poměru suroviny namíchat. Postupem času se vše doladilo a vznikl finálový produkt, který zachutnal i mému okolí. Samotnou oficialní výrobu Cubar tyček jsem započal v polovině roku 2019. Má vize dostat tyčky do širšího okruhu odběratelů, kteří hledaji zdravou svačinku, nebo rychlé doplnění potřebné energie.
Tyčky jsou ručně vyráběné a ručně balené. Pro výrobu jsou použité pouze přírodní suroviny, které nejsou tepelně upravované. Jedná se tedy o RAW produkt. Tyčky jsou energeticky vyvážené tudíž jsou vhodné pro všechny kteří potřebuji zrovna doplnit energii nebo jen tak si pochutnat na zdravé svačince. Výrobek neobsahuje lepek, žádné přidané cukry ani konzervanty nebo umělé barviva a sladidla. Na této svačince si pochutnají, jak vegani nebo ti co hledají zdravou výživu, tak i všichni ostatní co rádi zdravě mlsají.
Tyčinky jsou vyráběny na základě objednávky, takto dokážeme zaručit jejich čerstvost při expedici a doručení koncovému zákazníkovi.